گروه مپنا، نماد خود باوری

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

شرکت مهندسی موادکاران از سال 1375 با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب تحقیقاتی و تولیدی تاسیس شد.

ترکیب بهینه تکنولوژی، نوآوری و خودباوری

این شرکت با کسب دانش فنی، ساخت پره متحرک ردیف اول توربین گازی 25 مگاواتی جنرال الکتریک را آغاز کرد و موفق شد دانش فنی ساخت قطعات داغ توربین خصوصا پره ها را برای اولین بار در ایران بدست آورده و به عنوان اولین سازنده پره های توربین در کشور در Vendor List صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی کشور قرار گیرد. این شرکت تا کنون موفق شده است تدوین دانش فنی و تولید بیش از 70 مدل مختلف پره توربین را با موفقیت انجام داده و برخی از محصولات خود را به کشورهای اروپای غربی صادر نموده است.

شرکت موادکاران با توجه به توانمندی های خود در ساخت پره های توربین که در سبد محصولات گروه مپنا نیز قرار داشت در سال 1384 به عضویت گروه مپنا درآمد و با تکمیل سرمایه گذاریهای مورد نیاز در سال 1389 با احداث کارخانه جدید به مساحت 11000 متر مربع و راه اندازی خطوط تولید جدید و خطوط بازسازی قطعات داغ، توانست ظرفیت کارگاهی وتجهیزاتی خود را توسعه دهد. در حال حاضر به عنوان بزرگترین سازنده پره های توربین های تا 75 مگا وات (مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی) و سازنده قطعات محفظه احتراق توربین و نیز بازسازی قطعات داغ توربین آماده ارائه خدمات به صنایع کشور است. شرکت علاوه برداشتن گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS ISO9001, ISO14001, ISO45001) و همچنین کسب گواهی تعهد به تعالی، توانسته است پس از بهره برداری موفق از محصولات این شرکت توسط کارفرمایان، تأییدیه های مربوطه را از ایشان اخذ نماید.

350+

پرسنل

380+

تنوع محصول

24+

تنوع توربین

9R5A7834